MENU
Logo Made in Germany
Tarafından sunulmuştur Logo BMWi
ile işbirliği içinde Logo AUMA
Key-Visual WIN EURASIA Automation 2017

WIN EURASIA Automation 2017

16 – 19 Mart 2017 – İstanbul, Türkiye

WIN EURASIA Automation 2017. Faz'deki Alman pavilyonuna hoþgeldiniz

WIN EURASIA Automation 2017
16 – 19 Mart 2017
İstanbul, Türkiye


Federal Almanya Cumhuriyeti sunumuna hoş geldiniz!

Sergiye katılan Almanya Federal Ekonomi İşleri ve Enerji Bakanlığı (BMWi), Almanya Ticaret Fuarı Endüstrisi Birliği (AUMA) ve VDMA - Alman Mühendislik Federasyonu İstanbul'da gerçekleştirilen WIN EURASIA Automation 2017 resmi Almanya sunumuna hoş geldiniz.

WIN EURASIA Otomasyon; Sınaî Otomasyon, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri, Gereç Taşıma Teknolojisi ve Hidrolik ve Pnömatik endüstrisi için Türkiye ve Avrasya Bölgesi'nin tek buluşma noktasıdır. Bu etkinlik, bu endüstrilerin yanı sıra, ilgili ürün, hizmet ve teknolojiler için en önemli vitrin olma özelliğini taşır.

Otomasyon, günümüzün üretimi ve geleceğin fabrikaları için başarının anahtarıdır. WIN EURASIA Otomasyon 2017'nın sergi katılımcıları, otomasyon bileşenlerinden fabrika otomasyon sistemlerine, hidrolik ve pnömatikten pompa ve vanalara, gereç taşıma teçhizatından lojistik altyapı sistemlerine kadar çözüm ve hizmet yelpazesinin tamamını temsil etmektedir. Sergilenen ürünler ve çözümler, mümkün olan en yüksek standartlarda ve son derece yüksek verimle üretime imkân sunar. Sergilenen en son teknolojiler, süreç optimizasyonu ile ilgili yeni fırsatlar sunar.

Almanya Federal Ekonomi İşleri ve Enerji Bakanlığı (BMWi), Alman Ticaret Fuarı Endüstrisi (AUMA) ile işbirliği içinde Türkiye, Güney Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya'dan gelen kilit oyunculara ve karar verici temsilcilere mükemmel ürünlerini ve tanınmış hizmetlerini sunan, 10 fazla şirketten oluşan Almanya grup katılımını bu yıl da desteklemektedir.

İstanbul'da gerçekleştirilen WIN EURASIA Otomasyon'da iyi vakit geçirmenizi ve burada gördükleriniz sayesinde işletmenizin Otomasyon kulvarındaki rekabet gücünü artırmanızı dileriz. Bütün sergi katılımcıları, Federal Almanya Ekonomi İşleri ve Enerji Bakanlığı (BMWi), Almanya Ticaret Fuarı Endüstrisi (AUMA) ve destek sağlayan tüm birlikler adına hepinize başarılı bir fuar dilerim. Bütün ziyaretçilerimizi Salon 10 Stant B 112'deki Almanya Pavyonu’na bekleriz.

Alman Pavyonundaki katılımcılar

Ürünler

WEICON GmbH & Co. KG
WEICONLOCK AN 302-43
Stand numarası: C-112

Volz Gruppe GmbH

Stand numarası: A-114

EUCHNER GmbH & Co. KG
Electronic Key System EKS light
Stand numarası: B-120

BIAX – Schmid & Wezel GmbH
T 6-50 S
Stand numarası: A-112

Alintec GmbH
HIDRAULIC LEVERAGE CLAMP
Stand numarası: B-130

icotek
KEL-U
Stand numarası: C-120

Tüm Alman katılımcıları ve ürünlerini görüntüle

Haber ve İnovasyonlar

Protection and safety against manipulationWEICON Threadlocking Varnish
WEICON Threadlocking Varnish is a solvent-based, fast drying securing and marking varnish with good adhesion to many materials. The varnish serves as a removable lock, as protection against tampering by unauthorised persons, as a cover for electrically-conductive parts and as protection against ... | Ek bilgi için

Transponder Kodlu emniyet switchleri CTP-EX
CTP serisi RFID emniyet switchlerinin potansiyel olarak patlayıcı ortamlarda kullanılabilmesi için ATEX direktifine uygun modelleri bulunmaktadır. CTP-EX Zone 2 (gaz ortam) ve Zone 22 (toz ortam) uygulamalarında kullanılabilmektedir. Bu ortamlarda kullanılması için önemli tasarım özellikleri ekle... | Ek bilgi için

Probably the smallest pneumatic drill with angle head in the world
With an angle-head height (900) of just 15 mm, BIAX's pneumatically operated BEW 309 E hole deburrer is the smallest of its kind in the world. It stands out for the fact that its special tool holder makes collets unnecessary and so saves space. BIAX is now introducing a drill with special tool h... | Ek bilgi için

Haber ve İnovasyonlar
Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
Bu, Alman katılımcılar ile temaslarınızı yönetmek için kullanacağınız kişisel ajandanızdır.