MENU
Logo Made in Germany WIN EURASIA Automation 2017

BIAX – Schmid & Wezel GmbH

Stand numarası: A-112

www.biax.de
biax-verkauf@biax.de

Hakkımızda

1919 yılında kurulan Schmid & Wezel firması BIAX markası adı altında yüksek hassasiyet ve kaliteye sahip havalı el aletleri geliştirmekte ve üretmektedir. Tüm ürünler Almanya ve İsviçre’de ve metal işleme endüstrisinin ihtiyaçlarına dayanılarak üretilmektedir. Özellikle BIAX’in pnömatik taşlamalarının geniş yelpazesi neredeyse tüm delme işlemleri için bir çözüm sunar. Pnömatik eğeler, robot milleri, esnek milli makineler, elektrikli raspalar ve tungsten karbür aletler gibi diğer ürünler BIAX müşterilerinin ihtiyaçları için son derece muazzam bir ürün yelpazesi oluşturur.Ürünler

Profesyoneller için havalı el aletleri: açılı öğütücüler, delme aletleri, kayışlı öğütücüler, açılı Havşa açma motorları, fırçalama aletleri, keskiler, matkaplar, eğeleme motorları, testereler, tungsten karbür aletler ve diğer aksesuarlar. Elektrikli raspalar ve esnek milli makineler.

T 6-50 S

T 6-50 S

Yeni geliştirilmiş, çok bakım gerektirmeyen türbin sürüş son derece güçlüdür ve 65.000 rpm hıza ulaşır. Motor hiçbir yağlama olmadan çalışır. Kullanıcı dostu tutuşu, ergonomik ve kompakt formu etkileyicidir. Çift yatak sayesinde çok hızlı ve kolay bir şekilde temiz yüzeyler elde edilir. Özellikle 6 mm’ye kadar mil çapı ile kullanım için geliştirilmiştir.

www.biax-germany.com/en/produkte/data/T-6-50-S_15014...

MB 30 E

MB 30 E

Esnek mile sahip bu yeni makine frezeleme, taşlama, kumlama, parlatma ve fırçalama gibi tüm metal işleme işleri için güçlü ve çok yönlü bir çözüm yoludur. Elektronik kontrol opsiyonu herhangi bir hızda torkun sabit kalmasını sağlar. Makine elektronik olarak aşırı yük durumuna karşı korunur ve çok bir bakım gerektirmez. Ek özellikler sayesinde de maksimum düzeyde konfor ve güvenlik sağlar.

www.biax-germany.com/en/produkte/data/MB-30-E_104034...

RSC Modular System

RSC Modular System

Türkisch - Bir robot ya da CNC makinesi ile otomatik olarak çapak alma işlemleri için en etkili ve en esnek çözüm yolu. Yalnızca ihtiyacınız olan işlemler için para harcayın.

16.000’den 100.000 rpm’ye kadar çeşitli pnömatik miller
Defleksiyon ünitesi

CNC makineleri ve Robotları için tüm ortak adaptörler

www.biax-germany.com/biax-wAssets/docs/kataloge/BIAX...

Haber ve İnovasyonlar

Probably the smallest pneumatic drill with angle head in the world 

With an angle-head height (900) of just 15 mm, BIAX's pneumatically operated BEW 309 E hole deburrer is the smallest of its kind in the world. It stands out for the fact that its special tool holder makes collets unnecessary and so saves space. BIAX is now introducing a drill with special tool holder for the BEW 309 E that is designed to drill into soft materials in places that are difficult to reach. This special drill may be between five and eight millimetres long depending on customer requirements. It is available with a diameter of either 1.5 or 2 millimetres. BIAX recently developed this solution for a major aerospace customer who needed to drill cross-holes into aluminium in places that were difficult to reach.

The BEW 309 E is 239 millimetres long overall, but BIAX has also built longer special versions for other customers. Then there is the BEW 606, which means that an even longer (332 mm) and stronger standard machine is now available that also possesses a surprisingly small angle-head height of just 18 millimetres.

BIAX is a member of the Maulbronn-based Schmid & Wezel Group and has been manufacturing high-quality pneumatic and electric tools for the metalworking industries since 1919. It specialises in the development all kinds of solutions to problems that require the removal of burrs.

Bağlantılar

Adres
BIAX – Schmid & Wezel GmbH
Maybachstr. 2
75433 Maulbronn
Germany

Telefon: +49 7043 102-0
Faks: +49 7043 102-78

Filipp Pachomow
Sales Director
Telefon: +49 7043 10232
f.pachomow@biax.de

Yetkili satıcı
Alka Makina
Hürriyet Mah Menderes Cad Gökmen
Sok No: 23 Kat: 5/8 Pk: 34212, Güneşli - Bağcılar, Istanbul
Türkiye

Telefon: +90 212 550 5253
Faks: +90 212 550 5253

info@alkamakina.com
www.alkamakina.comBusiness matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
Bu, Alman katılımcılar ile temaslarınızı yönetmek için kullanacağınız kişisel ajandanızdır.