MENU
Logo Made in Germany WIN EURASIA Automation 2017

Katılımcılar – Ürünler

12 katılımcı bulundu

Alintec GmbH

CLAMPTEK hidrolik ve pnömatik ürünleri 40 senelik tecrübesi ile kalıp, fikstür iş ve parça bağlama gibi değişik sektörlerde, dünyanın birçok yerinde memnuniyetle kullanılmaktadır.

ALKA MAKINA OTOMOTIV

BIAX PROFESSIONAL POWER’in Türkiye’de kurmuş olduğu ALKA PROFESYONEL ÇÖZÜM 2013 yılından itibaren satış ofisi ve Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz.

BIAX – Schmid & Wezel GmbH

Alman firması Schmid & Wezel (1919) BIAX markası adı altında metal işleme endüstrisi için yüksek hassasiyet ve kalitede havalı el aletleri üretmektedir.

EUCHNER GmbH & Co. KG

EUCHNER emniyet switchleri makine ve hatlardaki hareketli koruyucuların pozisyonlarını elektromekanik ve elektronik olarak yüksek derecede bir güvenilirlikle algılar.

icotek

Bugün icotek kablo geciş yonetiminde ve EMC-Çözümlerinde inovasyon lideridir.

IEB Media GbR

Industrial Ethernet Book is the international journal for automation networking and the Industrial Internet of Things (IoT).

iwis antriebssysteme GmbH & Co. KG

iwis Almanya'nın lider tedarikçisi olarak makine ve tesis imalatı, endüstriyel uygulamalar ve tarım sektörleri için yüksek hassasiyetli zincirli tahrik sistemleri sunar.

MRU GmbH

MRU develops, manufactures and sales high quality (portable and stationary) flue gas analysers for all combustions applications.

Optris GmbH

Technology company Optris GmbH specializes in the development, production and sales of infrared sensors for non-contact temperature measurement.

Volz Gruppe GmbH

Türkiye’deki tek yetkili satış ofisimiz: Volz Hidrolik Pnömatik Müh. Ltd. Sti., Orta mahalle Ankara caddesi, Tunalar Plaza No:2/5, Pendik-Dörtyol, İstanbul.

WEICON GmbH & Co. KG

WEICON produces chemical products for all areas of industry – from production over repair to maintenance. Another field is the development and distribution of stripping tools.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
Bu, Alman katılımcılar ile temaslarınızı yönetmek için kullanacağınız kişisel ajandanızdır.